Įsteigtas Kauno rokiškėnų klubas print
Monday, 2016-02-15 21:02

2016 m. gruodžio 6 dieną Kauno įgulos karininkų ramovėje vyko Vilniaus rokiškėnų klubo „Pragiedruliai" Kauno rokiškėnų skyriaus Kauno rokiškėnų klubo susirinkimas ir susitikimas su laikraščio „Gimtasis Rokiškis“ redakcija.

20160215_205636_0.jpgDalyvavo redakcijos darbuotojai, Rokiškio rajono savivaldybės meras Antanas Vagonis, Rokiškio krašto garbės pilietis Leonardas Kairiūkštis, Kauno miesto savivaldybės tarybos narys Gediminas Žukauskas, mūsų kraštiečiai solistė Jolanta Stumbrienė, aktorius Ferdinandas Jakšys, Kauno rokiškėnai.

Vilniaus rokiškėnų klubo „Pragiedruliai“ pirmininkas Algis Narutis informavo, kad klubo taryba nutarė įsteigti struktūrinį padalinį Kaune ir jį pavadinti Kauno rokiškėnų klubu, vadovu pasiūlė Arvydą Matuzonį, gyvenantį ir dirbantį Kaune,informacinių technologijų srityje. Susirinkimo dalyviai bendru sutarimu pritarė sprendimui.

„Gimtojo Rokiškio" vyriausioji redaktorė Sveta Vitkienė papasakojo laikraščio istoriją, apie dabartį ir ateities planus. Prisiminimais apie laikraščio leidybos pradžią pasidalino akademikas Leonardas Kairiūkštis. Vyriausioji redaktorė pasiūlė užsiprenumeruoti laikraščio elektroninę versiją. Svečius pasveikino ir apie Rokiškio dabartį ir ateitį papasakojo Rokiškio rajono savivaldybės meras Antanas Vagonis. Sveikinimo žodį tarė ir klubui paramą pažadėjo Kauno miesto savivaldybės tarybos narys Gediminas Žukauskas.20160215_205907_3.jpg

Kraštiečiams koncertavo solistė Jolanta Vilkaitė-Stumbrienė, o eiles skaitė aktorius Ferdinandas Jakšys.Po koncerto kraštiečiai pabendravo neformalioje aplinkoje. Vyko elektroninio laikraščio prenumerata ir loterija, kurioje laimėjo kraštietis Edmundas Stašys. Su naujais įspūdžiais, mintimi burtis Kauno rokiškėnams ir laukdami kito susitikimo kraštiečiai išsiskirstė.

Algis Narutis
Klubo pirmininkas
"Gimtojo Rokiškio" nuotraukosBookmark and Share