Kategorijos
Archyvas Naujienos

Šventinis koncertas Kamajų bažnyčioje

20160503_183405_0.jpg
Gegužės 8-ąją,  (sekmadienį), 12. 00 val. Kamajų Šv. Kazimiero bažnyčioje rengiamas šventinis koncertas.
Į Kamajus atvyks mūsų kraštiečiai – aktorius ir režisierius Ferdinandas Jakšys ir solistė Jolanta Stumbrienė (sopranas).
Abu menininkai programas atliko Rokiškio rajono Duokiškio, Obelių, Žiobiškio, Čedasų, Suvainiškio, Panemunio, Pandėlio, Jūžintų parapijose. Dalyvavo renginiuose Rokiškyje, Vilniaus ir Kauno įgulų karininkų ramovėse.
Tai reta proga pamatyti ir išgirsti kartu šiuos du menininkus. Svečias pristatys programą „Tada aš laimingas…“ Girdėsime ištraukas iš Kosto Ostrausko monodramos „Vaižgantas“, kuri vaidinta daugiau nei tūkstantį kartų ne tik Lietuvos, bet ir JAV, Liuksemburgo ir Didžiosios Britanijos lietuvių bendruomenėse, skambės poetų Antano Vienažindžio, Antano Miškinio, Kazio Binkio ir kitų poetų eilės.
Vilniuje gyvenanti ir dirbanti kraštietė Jolanta Stumbrienė yra respublikinių konkursų laureatė, dalyvavusi Lietuvos televizijos auksinio balso konkurse „Triumfo arka“. Penkis kartus į Rokiškį ji yra parvežusi respublikinio konkurso „Sidabriniai balsai“ nugalėtojos laurus.
Kviečiame atvykti į renginį, kurį kartu su atlikėjais dovanojame Jums, mieli kraštiečiai.
Vilniaus rokiškėnų klubas „Pragiedruliai“ .
20160503_183448_1.png