Kategorijos
Archyvas Naujienos

Vilnaus rokiškėnų susirinkimas 2017-10-22

Mieli kraštiečiai, maloniai kviečiu atvykti į Vilniaus rokiškėnų klubo „Pragiedruliai“ susirinkimą.
Susirinkimas įvyks 2017 metų spalio 22 dieną 13.30 val., Vilniaus įgulos karininkų ramovėje, Vilniuje.
Darbotvarkė:
1.
Apie rokiškėnų atliekamus darbus kalbės visuomeninės organizacijos organizacijos „Tyzenhauhų paveldas“ pirmininkas Raimondas Sirgėdas. „Mes supratome, kad tai, ką žinome apie Rokiškio istoriją, tik aisbergo viršūnė, ir kad didžiuliai istorijos lobynai slypi užmaršty ir po žeme… “.
Apie darbų eigą kalbės Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus archeologijos – restauravimo skyriaus archeologė Roma Songailaitė.
Organizacija baigia rengti knygą „Rokiškio senoji dvarvietė 16-17 a.“. Šis privačia inciatyva remiamas darbas yra labai svarbus mūsų kraštui, istorinio – kultūrinio paveldo išsaugojimo požiūriu ir tai tiesiogiai siejasi su mūsų klubo misija, yra jos dalis.
Kviečiu prisidėti ir paremti rengiamą knygą. Tai bus galima padaryti ir renginio metu.
Įmonės pavadinimas Tyzenhauzų paveldas
Įmonės kodas 303151149
Vadovas R. Sirgėdas, pirmininkas
Adresas Tyzenhauzų g. 5, LT-42115 Rokiškis
A/S LT947300010139259130
2.
Per šių metų miesto gimtadienio renginį – inauguruoti Rokiškio ambasadoriai, kurių misija – skleisti gerąją žinią apie Rokiškį, 2019 m. tapsiantį Lietuvos kultūros sostine. Rokiškio meras Antanas Vagonis pristatys ambasadorius Vilniaus rokiškėnams.
3.
Trumpai prisiminsime, kad 1998 metais spalio 22 d. įregistruotas Vilniaus rokiškėnų klubas „Pragiedruliai“ šiemet švenčia 19 metų.
4.
Koncertuos Virginija Skeirienė – iš Rokiškio miesto savamokslė muzikantė, savo dainų muzikos autorė ir atlikėja.
5.
Po renginio suneštinės vaišės.
1.
Apie rokiškėnų atliekamus darbus kalbės visuomeninės organizacijos organizacijos „Tyzenhauhų paveldas“ pirmininkas Raimondas Sirgėdas. „Mes supratome, kad tai, ką žinome apie Rokiškio istoriją, tik aisbergo viršūnė, ir kad didžiuliai istorijos lobynai slypi užmaršty ir po žeme… “.
Apie darbų eigą kalbės Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus archeologijos – restauravimo skyriaus archeologė Roma Songailaitė.
Organizacija baigia rengti knygą „Rokiškio senoji dvarvietė 16-17 a.“. Šis privačia inciatyva remiamas darbas yra labai svarbus mūsų kraštui, istorinio – kultūrinio paveldo išsaugojimo požiūriu ir tai tiesiogiai siejasi su mūsų klubo misija, yra jos dalis.
Kviečiu prisidėti ir paremti rengiamą knygą. Tai bus galima padaryti ir renginio metu.
Įmonės pavadinimas Tyzenhauzų paveldas
Įmonės kodas 303151149
Vadovas R. Sirgėdas, pirmininkas
Adresas Tyzenhauzų g. 5, LT-42115 Rokiškis
A/S LT947300010139259130
2.
Per šių metų miesto gimtadienio renginį – inauguruoti Rokiškio ambasadoriai, kurių misija – skleisti gerąją žinią apie Rokiškį, 2019 m. tapsiantį Lietuvos kultūros sostine. Rokiškio meras Antanas Vagonis pristatys ambasadorius Vilniaus rokiškėnams.
3.
Trumpai prisiminsime, kad 1998 metais spalio 22 d. įregistruotas Vilniaus rokiškėnų klubas „Pragiedruliai“ šiemet švenčia 19 metų.
4.
Koncertuos Virginija Skeirienė – iš Rokiškio miesto savamokslė muzikantė, savo dainų muzikos autorė ir atlikėja.
5.
Po renginio suneštinės vaišės.