Kategorijos
Archyvas Naujienos

Kraštiečių koncertas Panemunyje

i
koncerto plakatas šv.jpg
Gerbiamieji kraštiečiai,
su džiaugsmu informuoju apie renginį Panemunyje, kuris vyks gegužės 31 dieną, perŠvč. Trejybės atlaidus.
Šis renginys yra Vilniaus rokiškėnų klubo „Pragiedruliai“ kartu su kraštiečiais – aktoriumi ir režisieriumi Ferdinandu Jakšiu, soliste Jolanta Stumbriene, arfininke Julija Giedra Tutkute ~ir kitais meno atlikėjais – sumanymo dalis. Planuojame aplankyti visas Rokiškio krašto parapijas, didžiausius miestelius ir surengti panašius renginius. Iki šiol apsilankėme~Rokiškyje,~Duokiškyje, Kamajuose, Žiobiškyje, Čedasuose, Suvainiškyje Obeliuose.
Šiemet planuojame aplankyti Panemunį, Pandėlį ir  Kazliškį.
Kelionę, reikalingą įgarsinimo aparatūrą, renginio reklamą organizuojameme patys kartu su labdariais Rokiškyje. Esame nuoširdžiai dėkingi aplankytų parapijų dvasininkams – Virginijui Šimukėnui, Andriui Šukiui, Laimonui Nedveckui, Kostui Balsiui – už suteiktą vietą ir informaciją. Už palaikymą dėkingi Duokiškio, Kamajų, Žiobiškio, Čedasų, Suvainiškio, Obelių bendruomenėms, bibliotekoms, mokykloms, nuolatiniam mūsų informaciniam rėmėjui laikraščiui „Gimtasis Rokiškis“.
Koncertų fragmentai:
https://www.youtube.com/watch?v=wKPdk7zgR_I~
https://www.youtube.com/watch?v=Cj0xG8o3Ytk
Pridedu skelbimą apie renginį ir maloniai kviečiu visus atvykti.
Gegužės 31-ąją,  Švč. Trejybės atlaidų dieną (sekmadienį), 14. 30 val. iš karto po Mišių Panemunio Švč. Trejybės bažnyčioje rengiamas šventinis koncertas.
Į Panemunį atvyks mūsų kraštiečiai – aktorius ir režisierius Ferdinandas Jakšys ir solistė Jolanta Stumbrienė (sopranas).
Tai reta proga pamatyti ir išgirsti kartu šiuos du menininkus. Svečias pristatys programą „Tada aš laimingas…“ Girdėsime ištraukas iš Kosto Ostrausko monodramos „Vaižgantas“, kuri vaidinta daugiau nei tūkstantį kartų ne tik Lietuvos, bet ir JAV, Liuksemburgo ir Didžiosios Britanijos lietuvių bendruomenėse, skambės poetų Antano Vienažindžio, Antano Miškinio, Kazio Binkio ir kitų poetų eilės.
Vilniuje gyvenanti ir dirbanti kraštietė Jolanta Stumbrienė yra respublikinių konkursų laureatė, dalyvavusi Lietuvos televizijos auksinio balso konkurse „Triumfo arka“. Penkis kartus į Rokiškį ji yra parvežusi respublikinio konkurso „Sidabriniai balsai“ nugalėtojos laurus.
Kviečiame atvykti į Švč. Trejybės atlaidus ir į renginį, kurį dovanojame Jums, mieli kraštiečiai.
Laukiame Jūsų.
Algis Narutis
pirmininkas